Koronavirusi në Shqipëri, 146 raste të reja, 6 humbje jete dhe 79 të shëruar në 24 orët e fundit

Shëndet

14 Gusht

Agjencia Ndërkombëtare e Energjisë: Furnizimi global me naftë rritet në korrik

Lajme

14 Gusht

IKSHPK: 201 të shëruar dhe 142 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Shëndet

14 Gusht

Kalifornia në zjarr, qindra të evakuuar

Lajme

14 Gusht

Radari i motit

Informohuni rreth motit dhe shume tjera përmes pamjeve satelitore.

Radari i motit

Informohuni rreth motit dhe shume tjera përmes pamjeve satelitore.