14-08-2020
Moti

Parashikimi i motit për sot dhe fundjavë në Mal të Zi

Moti sot në Mal të Zi, do të mbajë mot i nxehtë, i kthjellët dhe me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 23 deri në 28 °C.

Dita e shtunë do të jetë me mot të nxehtë, të kthjellët dhe me diell. Temperaturat parashihet të lëvizin prej 24 deri në 29 °C.

Ehe e diela do të mbajë mot të nxehtë, të kthjellët dhe me diell, vende-vende gjatë ditës priten reshje lokale shiu. Temperatura gjatë ditës pritet të sillen prej 22 deri në 28 °C./Motilokal.com