08-01-2020
Pa kategorizuar

Si pritet të jetë moti në Maqedoni sot dhe të enjten?

Moti për ditën e sotme në Maqedoninë Veriore, do të mbajë mot i kthjellët. Temperaturat do të lëvizin nga -1 deri në 6 °C. Era do të fryjë me shpejtësi 1 m/s në drejtim të perëndimit.

Mëngjesi i së enjtes do të mbajë mot pothuajse të kthjellët, ndërsa mesdita pjesërisht me re. Temperaturat pritet të luhatën prej -2 deri në 8 °C. Era do të fryjë me shpejtësi 1 m/s në drejtim të juglindjes./Motilokal.com